Specjalista/ka ds. Inwestycji

Dział Inwestycji Sieciowych Fortum poszukuje kolegi / koleżanki do pracy w lokalizacji Płock, na stanowisku Specjalisty/ki ds. inwestycji.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań objętych procesem inwestycyjno-remontowym Spółki oraz wpływających na wzrost jej wartości poprzez nadzór nad realizacją działań odtworzeniowych i przyłączeniowych, które dzięki mocy zamówionej przez odbiorców ciepła generują zwiększone przychody,

  • realizacje z obszaru nowych przyłączeń oraz zmiany sposobu zasilania w zakresie przygotowania do robót, uzgadniania i zatwierdzania projektów, uzyskiwania wymaganych prawem i procedurami uzgodnień oraz decyzji administracyjnych,

  • nadzorowanie podwykonawców ze szczególnym uwzględnieniem zasad i przepisów BHP wraz ze zgłaszaniem wniosków w celu eliminacji zagrożeń i odbierania robót inwestycyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe np. inżynieria środowiska, energetyka

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • znajomość programów i systemów informatycznych - w szczególności Office 365, CRM

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • znajomość zasad funkcjonowania systemów ciepłowniczych

  • znajomość wybranych dla procesu inwestycyjnego przepisów Kodeksu Cywilnego, Ustaw: Prawo Budowlane, Energetyczne, o Drogach Publicznych, o Zagospodarowaniu Przestrzennym, o Ochronie Środowiska, o Dozorze Technicznym, o Odpadach wraz z przepisami wykonawczymi

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • rzetelność i odpowiedzialność przy powierzonych zadaniach

  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole rozproszonym

  • dobra organizacja pracy własnej

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • uprawnienia energetyczne i budowlane będą dodatkowym atutem

Wybranej osobie możemy zaoferować:

  • pracę wśród profesjonalistów, w firmie energetycznej o nordyckim pochodzeniu

  • interesujące doświadczenie w organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązaniai nowoczesne technologie

  • możliwość nauki i szeroki rozwój umiejętności

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w modelu hybrydowym

W Fortum staramy się budować zróżnicowane zespoły, w których każdy czuje się włączony i traktowany równo.

O Fortum

Fortum to nordyckie przedsiębiorstwo energetyczne. Naszym celem jest dać energię światu, w którym ludzie, przedsiębiorstwa i natura wspólnie prosperują. Jesteśmy jednym z najczystszych producentów energii w Europie, a naszym działaniom przyświecają ambitne cele środowiskowe. Niezawodnie wytwarzamy i dostarczamy czystą energię oraz wspieramy przemysł w dekarbonizacji procesów i w rozwoju. Nasza podstawowa działalność w krajach nordyckich obejmuje efektywne wytwarzanie energii bez emisji CO2 oraz niezawodne dostawy energii elektrycznej oraz ciepła sieciowego dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy bezpiecznym i inspirującym miejscem pracy dla blisko 5 000 naszych pracowników. Akcje Fortum są notowane na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. fortum.pl

Klauzula RODO: ​

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000033402, NIP 1181606467.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  • Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Do aplikacji prosimy dołączyć wybraną klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych  w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty/ki ds. Inwestycji".

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Uprzejmie informujemy, że bezpośrednio skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Fortum impact

Fortum creates its most significant positive impacts in societal infrastructure and greenhouse gas emissions, in categories Society and Environment.

Fortum creates its most significant negative impacts or uses resources in biodiversity and scarce human capital, in categories Environment and Knowledge.
Upright data for Fortum

By clicking on the graph, you can see the entire Fortum impact profile.

What is impact profile?

The net impact profile was modeled by the Upright Project. The profile is based on scientific research's understanding of the effects of various products and services. The profile tells you which things you are involved in influencing through this job. You can find more information about Upright here.